insert_banner Wtorek
20 kwietnia 2021
Jesteś   licznik  gościem naszego serwisu
Terminale Płatnicze

Urządzenia fiskalne
w ofercie InfostarPobierz wersje demo:


  Sieci komputerowe!

dot Trudno wyobrazić sobie nowoczesną firmę, bez szybkiej i wydajnej sieci komputerowej. Infostar zajmuje się projektowaniem i montażem małych i dużych biurowych sieci komputerowych. Proponowane przez nas technologie stanowią obecnie standard na rynku usług teleinformatycznych, a nasze wieloletnie doświadczenie w tej dziedzinie pomaga nam zaoferować Państwu najlepsze rozwiązania.


Oto co mamy do zaoferowania w dziedzinie sieci:

dot Projektowanie sieci - wykonujemy projekty sieci komputerowych, przystosowanych do indywidualnych potrzeb naszych klientów. Stosujemy wyłacznie sprawdzone i działające rozwiązania.

dot Infrastruktura sieci. - Instalujemy okablowanie strukturalne dla sieci komputerowych - według dostarczonego projektu. Oferujemy komplet akcesoriów do bodowy sieci - od kabli i gniazdek, po materiały wykończeniowe.

dot Systemy sieciowe - Jak wiadomo kable to nie wszystko - nasza firma instaluje więc i nadzoruje rożnego rodzaju oprogramowanie sieciowe, opierając się na rozwiązaniach systemu Novell, oraz Linux.

dot Serwery Internetowe - Instalujemy systemy, dzięki którym możliwe staje się podłączenie lokalnej sieci komputerowej do Internetu.

Komputery Sieci komputerowe Internet Art. papiernicze Serwis i Szkolenia Nasi partnerzy Nasi klienci Współpraca Zgłoszenie
© Webmaster  Infostar sp.j.