insert_banner Wtorek
20 kwietnia 2021
Jesteś   licznik  gościem naszego serwisu
Terminale Płatnicze

Urządzenia fiskalne
w ofercie InfostarPobierz wersje demo:


  Partnerzy handlowi Firmy Infostar

Infostar - jako firma zajmująca się sprzedażą komputerów, oprogramowania, kas fiskalnych oraz akcesoriów wspólpracuje z najpoważniejszymi w tej branży firmami na terenie całego kraju. Wśród naszych partnerów handlowych z którymi mamy podpisane umowy o współpracy możemy wymienić :

dot ABC DATA S.A. to firma powstała w Bonn w 1985 roku. Jej misja polegała na zaopatrywaniu w produkty komputerowe niezwykle chłonnych rynków krajów europy Wschodniej. Wg. raportu "TOP 200" magazynu Computerworld z 2010 roku jest największym dystrybutorem IT w kraju oraz drugą co do wielkości polską firmą informatyczną. ABC DATA jest dostawcą podzespołów i akcesoriów komputerowych sprzedawanych przez naszą firmę.

abc-logo


dot COMARCH S.A. - struktura organizacyjna Grupy Kapitałowej Comarch obejmuje sieć oddziałów na terenie całej Polski a także zagranicznych spółek, zlokalizowanych na terenie Europy, obu Ameryk i Bliskiego Wschodu. Przedsiębiorstwa grupy zatrudniają obecnie blisko 3500 pracowników: programistów, informatyków i ekonomistów – absolwentów najlepszych uczelni polskich i zagranicznych. Grupa Comarch to lider na polskim rynku w zakresie projektowania, wdrażania oraz integracji zaawansowanych systemów informatycznych, narzędzi programistycznych, narzędzi i infrastruktur sieciowych. Firma wyróżnia się kompleksową ofertą dla sektorów telekomunikacji, usług finansowych, ubezpieczeniowych, dużych firm, administracji publicznej oraz małych i średnich przedsiębiorstw.

comarch-logo


dot InsERT S.A. - jest krajowym liderem jeśli chodzi o ilość sprzedanych licencji na oprogramowanie dla małych i średnich firm. Oprogramowanie InsERT jest nie tylko najczęściej wybierane przez polskich przedsiębiorców. Na mocy decyzji MEN stało się również standardem nauczania w szkołach średnich o profilu ekonomicznym. Największą popularnością cieszą się programy tej firmy wspomagające sprzedaż i zarządzanie przedsiębiorstwem: Subiekt, Rachmistrz, Rewizor, Gratyfikant.. Nasza firma jest regionalnym przedstawicielem i sprzedawcą oryginalnego oprogramowania Insert.

insert-logo


dot PosNET S.A. - największy w Polsce producent urządzeń fiskalnych - kas i akcesoriów. Posiada duże doświadczenie w tej branży dzięki obecności na rynku fisklanym od samego początku- roku 1993. Nasza firma jest przedstawicielem regionalnym firmy POSNET na województwo świętokrzyskie.

posnet-logo


dot Elzab S.A. - jeden z wiodących krajowych producentów urządzeń fiskalnych i akcesoriów. Firma posiada duże 40-letnie doświadczenie w produkcji urządzeń elektronicznych (dawniej działała jako Zakłady Urządzeń Komputerowych 'MERA-ELZAB'). Kasy fiskalne, wagi i sprawdzarki cen Elzab są eksportowane na rynek węgierski a szuflady do 5 innych krajów UE.

elzab-logo


dot Krajowa Izba Rozliczeniowa S.A. - jest kluczową firmą obsługującą infrastrukturę polskiego sektora bankowego. Odpowiada za bezpieczny i prawidłowy przebieg rozliczeń pomiędzy bankami oraz za niezawodną wymianę informacji w tym obszarze. Za pośrednictwem prowadzonych przez KIR systemów rozliczeniowych Elixir, Express Elixir i Euro Elixir, obsługujących standardowe i natychmiastowe przelewy międzybankowe w złotych oraz krajowe i transgraniczne przelewy w euro, przetwarzanych jest ponad 1,6 mld transakcji rocznie. System Elixir jest uznawany przez Narodowy Bank Polski za system płatności systemowo ważny, co potwierdza jego znaczenie dla funkcjonowania polskiej bankowości i sprawnego obiegu informacji płatniczych. Jako SWIFT Service Bureau, zapewniamy także dostęp do globalnej sieci SWIFTNet. Najnowszym produktem wdrażanym przez KIR jest lokalny system rozliczeń płatności kartowych do obsługi transakcji kartowych w punktach usługowo-handlowych, bankomatach oraz innych urządzeniach zlokalizowanych na terenie kraju, przy użyciu kart płatniczych wydanych przez banki prowadzące działalność w Polsce. W ofercie KIR znajdują się także rozwiązania mające na celu wspieranie rozwoju rynku płatności bezgotówkowych w Polsce - m.in. podpis elektroniczny Szafir, system do realizacji bezpośrednich i gwarantowanych płatności internetowych Paybynet oraz Invoobill - usługa typu EBPP (elektroniczna prezentacja i płatność rachunków), działająca w oparciu o kanały bankowości elektronicznej.

kir-logo


dot Ever - jest największym polskim producentem zasilaczy awaryjnych z historią sięgającą 1989 roku. Dzięki pracom polskich inżynierów z Działu Badań i Rozwoju, firma systematycznie wprowadza w swoich produktach nowe technologie. Przez wiele lat funkcjonowania firma sprzedała ponad 2000000 sztuk urządzeń.

ever-logo


dot Gdata - jest liderem jeśli chodzi o zagadnienia bezpieczeństwa sieci i komputerów posiadającym ponad 25-letnie doświadczenie. Programy G Data Software nieprzerwanie od wielu lat zdobywają nagrody w testach narzędzi antywirusowych. Żaden inny europejski producent oprogramowania chroniącego dane nie może pochwalić się taką ilością zdobytych wyróżnień i nagród w ciągu ostatnich kilku lat.

gdata-logo


dot Sage Sp. z o. o. - jest wiodącym dostawcą rozwiązań informatycznych klasy ERP w Polsce. Sztandarowym produktem spółki jest rodzina programów i usług SYMFONIA. Firma (wchodząc w skład Sage Group plc) należy do grona największych dostawców rozwiązań wspomagających zarządzanie na świecie.

symfonia


dot DATAPROCESS - znana firma produkująca kasy fiskalne i etykietujące wagi sklepowe. Jest to kolejna firma z którą mamy zaszczyt współpracować jako jej przedstawiciel regionalny, oraz sprzedawca i dystrybutor jej produktów.

dataprocess-logo


dot Papirus II - jedna z najwększych w Polsce producentów wyrobów z papieru mający w swojej ofercie również usługi poligraficzne. Nasza firma zajmuje sie sprzedażą i dystrybucją ogromnej ilości artykułów papierniczych produkowanych właśnie przez Papirus II.

papirus-logo
Komputery Sieci komputerowe Internet Art. papiernicze Serwis i Szkolenia Nasi partnerzy Nasi klienci Współpraca Zgłoszenie
© Webmaster  Infostar sp.j.