insert_banner Wtorek
20 kwietnia 2021
Jesteś   licznik  gościem naszego serwisu
Terminale Płatnicze

Urządzenia fiskalne
w ofercie Infostar



Pobierz wersje demo:


  Historia

Zakład informatyki Infostar powstał w 1989 roku jako firma specjalizująca się w projektowaniu oprogramowania dostosowanego do indywidualnych, często bardzo specyficznych potrzeb swoich Klientów.

Firma została założona przez doświadczonych informatyków z osiągnięciami w tworzeniu oprogramowania.

Do osiągnieć znajdujących się na naszym koncie można zaliczyć opracowanie Komputerowego Systemu Obsługi Kas Sklepowych, który został nagrodzony złotym medalem na Międzynarodowych Targach Poznańskich.


  Komputeryzacja firm

Infostar świadczy kompleks usług związanych z komputeryzacją firm i przedsiębiorstw:

dot Projektujemy i wykonujemy usługi w zakresie sieci komputerowych i łączności modemowych. Poczynając od dostarczenia sprzętu, przez instalacje okablowania strukturalnego do konfigurowania serwerów.

dot Jesteśmy dostawcą markowych komputerów, drukarek i innych akcesoriów bez których trudno sobie dzisiaj wyobrazić nowoczesną firmę.

dot Projektujemy i instalujemy wysokiej klasy oprogramowanie w znacznym stopniu usprawniające zarządzanie firmą, sklepem, magazynem, hotelem lub restauracją! Należy przy tym zaznaczyć, że wszystkie nasze programy współpracują ze sobą w sieciach komputerowych, bez konieczności zmiany infrastruktury.

dot Infostar jest także Regionalnym Przedstawicielem Firmy POSNET- preproducenta kas i drukarek fiskalnych.

dot Nasz program do obsługi hotelu i restauracji pracuje w wielu ośrodkach na terenie całego kraju. Wśród nich wymienić można: TINA, Procter & Gamble, Lando, ZREW w Warszawie, Wodnik we Wrocławiu, Łysogóry w Kielcach, OSW TP SA w Borkowie, Uroczysko PKO BP w Cedzynie, Orion w Sosnowcu, OSW HENKEL w Stąporkowie i wiele innych.


  Internet!

Projektujemy serwisy WWW, rezerwujemy dla naszych klientów deomeny internetowe, prowadzimy serwer kont pocztowych czy serwerów wirtualnych.


  Jeszcze raz internet!

Instalujemy i konfigurujemy również serwery internetowe dla firm. Nie obawiamy sie tu stosować nowych i wydajnych rozwiązań dzięki systemowi operacyjnemu Linux. Oferujemy uruchomienie wszystkich standardowych usług internetowych, takich jak serwery poczty elektronicznej, serwery baz danych, serwery WWW i wiele, wiele innych!


  Kasy fiskalne!

Ciągle zamierzamy również pracować nad wprowadzaniem na rynek nowoczesnych i coraz precyzyjniejszych i wygodniejszych w obsłudze urządzeń fiskalnych i akcesoriów. Pozycja Regionalnego Przedstawiciela firmy POSNET wytycza nam prosty kurs do jeszcze większych sukcesów w tej branży.


  Oprogramowanie dla firm!

Oczywiście cały czas pracujemy nad podniesieniem jakości i nowymi możliwościami całości oprogramowania oferowanego przez naszą firmę.


  Rozwój!

Nie zamierzamy przysiadać na laurach! Będziemy ciągle się rozwijać, pracując na swój i Państwa sukces, czego oczywiście sobie i Państwu życzymy !


Zespół Infostar s.j.

Komputery Sieci komputerowe Internet Art. papiernicze Serwis i Szkolenia Nasi partnerzy Nasi klienci Współpraca Zgłoszenie
© Webmaster  Infostar sp.j.