insert_banner Wtorek
20 kwietnia 2021
Jesteś   licznik  gościem naszego serwisu
Terminale Płatnicze

Urządzenia fiskalne
w ofercie InfostarPobierz wersje demo:


  Oprogramowanie Enova


System enova to najnowszej generacji oprogramowanie ERP (ang. enterprise resource planning - planowanie zasobów przedsiębiorstwa) przeznaczone do kompleksowego zarządzania firmami oraz instytucjami. Aplikacja składa się ze zintegrowanych ze sobą i wykorzystujących wspólną bazę danych modułów, z których każdy odpowiada za okreœlony obszar działalnoœci organizacji (np. księgowoœć, logistyka, handel, obsługa klienta, HR, rachuba płac, magazyn) i wspomaga występujące w jego obrębie procesy. Architektura modułowa sprawia, że system łatwo daje się dostosować do potrzeb organizacji nie tylko na etapie wdrożenia, lecz także już w trakcie eksploatacji, kiedy rozwój działalnoœci przedsiębiorstwa sprawia, że warto skorzystać z kolejnych funkcjonalnoœci (min. aplikacji dedykowanych dla konkretnych branż).

Program jako tzw. system ekspercki wymaga zaadaptowania go do œrodowiska, w którym będzie działał. Wspólny wysiłek włożony na etapie wdrożenia na pewno się jednak opłaci- enova będzie w stanie rozwiązać problemy, które dotychczas wydawały się do rozwiązania niemożliwe i zaoszczędzić czas poprzez efektywne działanie.
Oprócz modułów o charakterze bardziej uniwersalnym, które po parametryzacji doskonale spełniają się w swojej funkcji w większoœci przedsiębiorstw, oprogramowanie enova można rozbudować o szereg aplikacji dedykowanych dla konkretnych branż (np. sprzedaż internetowa, spedycja, produkcja). Ponieważ ciągły rozwój oprogramowania przebiega w popularnym œrodowisku programistycznym Microsoft .NET i przy zastosowaniu baz danych SQL, nic nie stoi także na przeszkodzie, aby w razie potrzeby opracować na zamówienie klientów indywidualne rozwiązania informatyczne odpowiadające unikalnym potrzebom konkretnego przedsiębiorstwa. Platynowa wersja oprogramowania umożliwia zintegrowanie w  nim funkcjonujących już w organizacji specjalistycznych programów.

Aby uzyskać szczegółową ofertę dopasowaną do Państwa potrzeb prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem (41) 368-40-96. Będąc Autoryzowanym Partnerem enova pomożemy określić Państwa potrzeby i po przeanalizowaniu ewentualnie już stosowanych rozwiązań informatycznych dobierzemy rozwiązanie najlepiej spełniające Wasze oczekiwania.

Wersje systemu enova

System enova to system informatyczny dla firm sprzedawany w trzech odmianach funkcjonalnych - w „trzech kolorach”. Dzięki temu funkcjonaslność systemu enova można rozwijać wraz z rosnącymi potrzebami Użytkownika. Budowa i funkcjonowanie systemu gwarantuje, że zamiast kosztownej wymiany oprogramowania rozszerzamy jego funkcjonalność.
Do wyboru mamy następujące wersje oprogramowania:

 • Wersja srebrna

 • Wersja złota

 • Wersja platynowa

Najważniejsze moduły programu:

 • Kadry i Płace

 • CRM

 • Handel

 • Faktury

 • Księga Podatkowa

 • Księga Handlowa

 • Księga Inwentarzowa

 • Ewidencja środków Pieniężnych

Komputery Sieci komputerowe Internet Art. papiernicze Serwis i Szkolenia Nasi partnerzy Nasi klienci Współpraca Zgłoszenie
© Webmaster  Infostar sp.j.