insert_banner Wtorek
20 kwietnia 2021
Jesteś   licznik  gościem naszego serwisu
Terminale Płatnicze

Urządzenia fiskalne
w ofercie InfostarPobierz wersje demo:


  Pobieranie IREST

Firma Infostar udostępnia ograniczone wersje demonstracyjne swoich programów. Wszystkie materiały pobrane z tej strony są chronioną prawem własnością firmy Infostar i wykorzystywanie ich w celach innych niż testowe jest zabronione!

Po zapoznaniu się z działaniem naszych produktów prosimy o kontakt w celu zawarcia umowy handlowej.

Pobranie pliku oznacza zgodę z powyższymi warunkami.


Prezentujemy państwu nowoczesny program do obsługi restauracji w wersji dla Windows. Jesteśmy pewni że zaspokoi on potrzeby nawet najbardziej wymagających użytkowników.
Program został stworzony na bazie technologii SQL co zapewnia doskonałą niezawodność i wydajność. Jedną z możliwości jakie daje nam ta technologia jest możliwość pracy przez Internet. Właśnie dzięki temu oferujemy Państwu możliwość zapoznania się z naszym programem bez konieczności instalowania u Państwa serwera bazy danych (co z reguły jest kłopotliwe). Zainstalowane oprogramowanie połączy się z bazą danych na naszym serwerze internetowym i Państwo będą mogli pracować na tam właśnie umieszczonych danych.

Aby zainstalować program iRest należy pobrać wersję DEMO: pobierz

Uwaga! Do pracy programu konieczne jest uruchomione połączenie z Internetem. Wymagana jest ponadto rozdzielczość ekranu conajmniej 1024x768.
Prezentowana wersja programu iRest jest wersją demonstracyjną, z ograniczoną funkcjonalnością oraz liczbą opcji.
Wszystkie materiały pobrane z tej strony są chronioną prawem własnością firmy Infostar i wykorzystywanie ich w celach innych niż testowe jest zabronione!

Po zapoznaniu się z działaniem naszych produktów prosimy o kontakt w celu zawarcia umowy handlowej.
Komputery Sieci komputerowe Internet Art. papiernicze Serwis i Szkolenia Nasi partnerzy Nasi klienci Współpraca Zgłoszenie
© Webmaster  Infostar sp.j.