insert_banner Wtorek
20 kwietnia 2021
Jesteś   licznik  gościem naszego serwisu
Terminale Płatnicze

Urządzenia fiskalne
w ofercie InfostarPobierz wersje demo:


  System Aura Business

System Aura to nowatorska platforma handlowa, w całości obsługiwana za pomocą przeglądarek internetowych. Jej głównym przeznaczeniem jest usprawnianie i wspieranie procedur współpracy z kientami oraz partnerami. Cechą wyróżniającą system Aura jest fakt, że korzystają z niej nie tylko Twoi pracownicy, ale również osoby zatrudnione przez firmy z Tobą współpracujące.

Aura Business Platform skonstruowana jest modułowo z następujących elementów:

dot Aura B2B- pozwala na utworzenie dla klientów portalu internetowego, będącego swego rodzaju wirtualnym centrum obsługi, w którym wszyscy kontrahenci mają możliwość złożenia zamówienia lub zapytania ofertowego. Klienci uzyskają również łatwy dostęp do dokumentów handlowych i magazynowych, oraz informacji takich jak stany płatności, limity kupieckie czy dostępność towarów. Wszystkie powyższe działania klienta mogą zostać odnotowane w systemie ERP - i nie wymaga to żmudnego przepisywania danych!

dot Aura Mobile- dzięki temu modułowi można uzbroić przedstawicieli handlowych w zawsze aktualne dane na temat zamówień i płatności ich klientów - będą to dane z chwili obecnej, nie zaś ostatniego dnia czy tygodnia. Zamówienia złożone przez przedtawicieli handlowych w imieniu ich klientów, pojawią się bezpośrednio w systemie ERP!

dot Aura Shop- pozwala na utworzenie niepowtarzalnego sklepu internetowego, który będzie zsynchronizowany z systemem ERP! Informacje o produktach oraz dane takie jak ceny czy dostępność towarów będą przesyłane do sklepu (i z powrotem) w sposób automatyczny, zniknie więc obowiązek zarządzania danymi w dwóch różnych systemach.

Komputery Sieci komputerowe Internet Art. papiernicze Serwis i Szkolenia Nasi partnerzy Nasi klienci Współpraca Zgłoszenie
© Webmaster  Infostar sp.j.